وبلاگ النا جان

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است

وبلاگ النا جان

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است .مسائل بهداشتی ، زناشویی ، همسران ، مهارت های پیشرفته اتاق خواب

۱۰ مطلب در آذر ۱۳۹۸ ثبت شده است

اگر هدف شما سالم سازی در سال 2019 است ، ما در هر مرحله از راه تحسین می کنیم و از شما حمایت می کنیم. ما همچنین شما را تشویق می کنیم که یک روال مراقبت از پوست غیر سمی را به لیست رزولوشن خود اضافه کنید!
با این گفته ، مهم است که بدانید هنگام اضافه کردن محصولات جدید ، باید به تدریج این کار را انجام دهید ، حتی با محصولات غیر سمی. هر چیز جدید ، از جمله مواد گیاهی گیاهی ، می تواند یک شوک برای سیستم شما باشد اگر همه به یکباره معرفی شود ، به خصوص هنگامی که بدن شما مشغول سازگاری با این تغییر و آزاد کردن سموم انباشته شده از سبک "قدیمی" شما است.
هنگامی که مردم در نظر دارند انتقال به محصولات مراقبت از پوست غیر سمی را انجام دهند ، سؤالاتی از این دست مطرح می شود:
خیلی گران است؟ از کجا آغاز کنم؟ از کدام محصولات باید استفاده کنم؟
ما می دانیم که می تواند سرمایه گذاری بیش از حد در محصولات جدید شود و حتی بفهمد از کجا شروع کنیم. خبر خوب این است که برای تمیز کردن ، لازم نیست بانک را بشکنید! و در مورد تحقق هدف خود برای یک سال جدید سالم ، به ما پیشنهاداتی ارائه دهیم تا شما را در سفر خود به یک روال مراقبت از پوست راهنمایی کند.
در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتقال به محصولات سالم تر آمده است:
موجودی بگیرید. لیستی از تمام محصولات مراقبت شخصی را که استفاده می کنید تهیه کنید و درباره سمیت آنها در پایگاه داده های زیبایی پوست گروه کار محیطی تحقیق کنید.
محصولات خود را رتبه بندی کنید متوجه خواهید شد که برخی از محصولات شما بالاتر از سایرین رتبه بندی می شوند. آنها را از سمی ترین به مواد سمی کمتر رده بندی کرده و در ابتدا سمی ترین را در نظر بگیرید.
در مورد جایگزینی ها تحقیق کنید به دنبال شرکت هایی باشید که محصولات خود را به دلیل عدم سمیت تأیید می کنند و از ترکیبات ارگانیک و غیر سمی استفاده می کنند.
نمونه / اندازه سفر را امتحان کنید تا مطمئن شوید که محصولات مناسب را برای شما انتخاب کرده اید.
محصولات خود را با استفاده از محصولات خود مبادله کنید. هنگامی که از مرطوب کننده خارج نیستید ، آن را با گزینه سالم جایگزین کنید. این کار به شما فرصت می دهد تا ضمن اجرای تغییر تدریجی در کارهای روزمره ، به محصولات جدید عادت کنید.
برس های خود را تمیز کنید. چیزی که غالبا نادیده گرفته می شود ، اما بسیار مهم است ، این است که همیشه به خاطر داشته باشید هنگام انتقال به یک محصول آرایش جدید ، برس های خود را خاموش یا تمیز کنید. باکتری ها و مواد شیمیایی باقیمانده از یک محصول قبلی می توانند در برس ها جمع شوند ، و ما نمی خواهیم چیزی در محصولات جدید و سالم شما تداخل داشته باشد.
و در آخر اینکه برای تصمیم گیری فوق العاده ای برای جابجایی محصولات تمیز ، خود را به پشت خود ببخشید! تغییر در یک سبک زندگی سالم یکی از بهترین راه حل های طولانی مدت است که می توانید برای رفاه عمومی خود و به خاطر سیاره ما انجام دهید. هفته آینده با ما در ارتباط باشید تا در مورد کارهای روزمره و محصولات مورد استفاده در مورد سم زدایی صحبت کنیم تا شما را در مسیر زندگی سالم تر حفظ کند.
اگر سوالی دارید ، لطفاً در صفحات رسانه های اجتماعی ما یا از طریق ایمیل برای ما پیام ارسال کنید. ما عاشق دریافت پیام از مشتریان خود هستیم ، حتی اگر این فقط به روزرسانی ما در پیشرفت شما باشد!

 

منبع : sanykala

  • مجید امیری ثانی

یکشنبه روح با سالی

شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۴۴ ب.ظ

Soul Sunday امروز ویژگی های سالی لارسن ، مالک / سازنده پوست Yummies Sally B را دارد ، و برخی از افکار الهام بخش را برای به پایان رساندن هفته خود در یک یادداشت مثبت به اشتراک می گذارد!

در طول تعطیلات از من سؤال می شد که چگونه بیس می رود. من جواب دادم معمولاً.

"سال خوبی بود. افراد بیشتری به دنبال محصولات تمیز ، غیر سمی و ارگانیک هستند که در واقع کار می کنند و این همان چیزی است که ما ارائه می دهیم. "

غالباً ، این بحث ها منجر به نقش من در شرکت و نحوه احساس مالک بودن یک شرکت آرایشی و بهداشتی می شود. پاسخ معمول من این است که چالش برانگیز است. بسیاری از افراد شاغل در این صنعت بسیار زیبا و فوتوژنیک هستند. آنها سبک هستند. برای من خیلی ها جلوی دوربین مانیکور و بی عیب و نقص به نظر می رسند. این فقط من نیستم من برای دیدن زیبایی به افراط و تفریط نمی روم. من برای راحتی بیشتر از هر چیز دیگری لباس می پوشم و فکر نمی کنم که "خطوط لبخند" ، که به عنوان چین و چروک نیز شناخته می شوند ، لزوما چیز بدی است. سلام ، همانطور که پدرم می گفت: این گزینه جایگزین است.

من وقتی این بحث ها مطرح می شود ، برای بحث و گفتگو ماهیگیری نمی کنم. بسیاری اوقات ابراز پشیمانی می کنم که از این طریق جواب دادم زیرا مطمئناً باز گشت چیزی است که به نظر من می رسد ، "اوه اما شما زیبا هستید!" یا آنها ابراز می کنند که چقدر عالی است که من واقعی هستم و من هستم. الهام بخش و معمولاً بازگشت به نگاه معمولاً جایی است که می رود ... من خودم را لگد می زنم که حتی آن را مطرح کردم.

همه چیز را خیلی خوب می دانم که به نظر می رسد هیچ ارتباطی با چقدر "زیبا" بودن ما یا چقدر می خواهیم از خود مراقبت کنیم. واقعاً در طی چند سال گذشته ، انجام آنچه من احساس می کنم خواست من است که انجام دهم ، بسیاری از خانمها را از اقشار مختلف زندگی ، اندازه ها ، رنگ ها و باورها ملاقات کرده ام و همه آنها زیبا بودند. من بیش از یک بار گفتم که کار کردن در این فضای سالم افراد شگفت انگیز و زیبایی را به خود جلب می کند. یک نوع خاص وجود دارد که نه تنها آنچه که خود و خانواده خود را در معرض خود قرار می دهند ، بلکه به دنبال بهبود جهان با از بین بردن سموم از زندگی روزمره و سیاره ما است ، عمیقاً اهمیت دارد. زیبایی از همه آنها نشات می گیرد.

با این وجود ، یکی از قطعنامه های من تمرکز روی زیبایی است ، هرچه این بدان معنی باشد - زیبایی از درون در صورت تمایل. اول از همه ، زیبایی یک اصطلاح گسترده است که فراتر از ظاهر است. همه ما نگاه و تلاش خودمان را برای سالم بودن به هر روشی که مؤثرتر بدانیم هستیم. من یک هدف اضافی دارم که کمک به زنان در سفرهای همه جانبه خود و انجام آن با روشی ایمن و غیر سمی است. با این وجود ، من سعی خواهم کرد که بیشتر به تفسیر خودم از زیبایی و اینکه چگونه می توانم در انجام این کار تفاوت ایجاد کنم ، توجه کنم.

در آخر ، من فقط می خواهم بگویم که فکر می کنم شما زیبا هستید و احساس می کنم که بسیار ممتاز هستم که هر روز برای شما کار کنم. به آن آینه نگاه کنید و آن را باور کنید!

منبع : sanykala

  • مجید امیری ثانی

دستان ما می توانند در زمان زمستان بیش از حد خشک شوند ، به خصوص که ما کار خود را در لیست کارهای خود انجام می دهیم! ناگفته نماند که ما در وسط فصل آنفولانزا قرار داریم و تمیز کردن دستانمان با صابون خشن یا ضد عفونی کننده چندین بار در طول روز می تواند خشکی و ظهور چین و چروک را برجسته کند.

طبق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ، مطالعات نشان داده اند که استفاده از صابون های حاوی مواد ضد باکتری از صابون معمولی مؤثر نیست. این امر همچنین صحیح است هنگامی که دستان خود را به طور صحیح و با استفاده از آب تمیز تمیز برای مرطوب ، چربی ، تمیز کردن و شستشو بشویید. سعی کنید دست ها را با حوله های تمیز یا هوا خشک کنید. طبق گفته CDC ، هیچ تفاوتی بین استفاده از آب سرد یا گرم وجود ندارد و تمیز کردن حداقل 20 ثانیه ایده آل است. به خاطر داشته باشید که این مورد برای کسانی که در یک مرکز بهداشتی و درمانی کار می کنند صحیح نیستند که هنوز هم نیاز به استفاده از ضد عفونی کننده ها و صابون های ضد باکتریایی دارند صحیح نیست.

اگر از ضد عفونی کننده های دستی ، محصولات ضد باکتریایی یا آب گرم اجتناب نمی شود و یا لازم است چندین بار دست ها را در طول روز بشویید ، بهترین کار بعدی که می توانید برای جلوگیری از ناراحتی انجام دهید استفاده از صابون دست و مرطوب کننده ایمن است. این چیزی است که ما هنگام ایجاد صابون دست و شفابخش دست خود ، این را به خاطر می آوریم.

صابون دست کف دست Sally B’s Skin Yummies ایده آل برای جلوگیری از خشکی بیش از حد دست است زیرا به اندازه کافی ملایم برای تمیز کردن است و دستان شما را ابریشمی و مرطوب می کند. این واقعیت که این صابون از قبل فوم شده است ، کمک می کند تا آن را ملایم و موثر در تمیز کردن دستان خود کنید. ما از روغن هایی مانند نارگیل ، جوجوبا و روغن زیتون استفاده می کنیم که با ایجاد یک مانع محافظ بر روی سطح ، دست ها را نرم و مرطوب نگه می دارد. علاوه بر این ، صابون ما EWG تأیید شده است به این معنی که با مواد آلی معتبر ساخته شده است و عطر و بوی مصنوعی ندارد.

با این حال ، استفاده از صابون مناسب ممکن است برای مرطوب کردن دستان شما کافی نباشد ، بنابراین یک کره مرطوب کننده خوب دست را به کارهای روزمره خود اضافه کنید ، مانند کره Healing Hand کره ما. این محصول بسیار عالی است زیرا پر از روغن ، کره غنی ، و گیاهان طبیعی است که نه تنها مرطوب شوند ، بلکه یک سد محافظ نیز روی سطح ایجاد می کنند. مزیت این است که روغنهای خوشبو کننده کره کره و کره ما به راحتی در پوست جذب می شوند و می توانند اثرات خشکی را برطرف کنند ، پوست را بهبود بخشیده و اثرات پیری را معکوس می کنند. به علاوه ، این EWG تأیید شده است!

به طور خلاصه ، برای محافظت از دستان خود ، صابون ملایم و یک مرطوب کننده دست غنی را توصیه می کنیم. آنچه باید در صابون به دنبال آن باشید:

اثربخشی و لطافت سورفکتانت که در محصول مورد استفاده قرار می گیرد
نرم کننده های خوب برای کمک به دستان شما در حفظ رطوبت و معکوس کردن تأثیرات رادیکال های آزاد است
غیر سمی بودن مواد مورد استفاده
علاوه بر صابون مناسب ، حداقل (دو بار در روز) از یک مرطوب کننده غنی از گیاه استفاده کنید که باعث محافظت ، بهبود و تسکین دست شما می شود.

صابون دست Foaming در 5 عطر با طراوت عرضه می شود: لیموترش (رایحه اصلی) ، اسطوخودوس ، زنجبیل لیمو شیرین ، نعناع و بدون احساس.

کره Healing Hand در 4 رایحه دلپذیر عرضه می شود: شیرین زنجبیل لیمو ، مرکبات وانیلی ، اسطوخودوس و بدون احساس.

  • مجید امیری ثانی

با سوپر کاسه در گوشه و کنار ، معلوم می شود که از ورزش حرفه ای آموخته می شود که در ورزشهای روزمره استفاده می شود - چه شما یک طرفدار ورزش باشید یا نه! راهنمای بازی ما را برای کمک به مقابله با عادات ناسالم با مقایسه فوتبال با برخی از قوانین طلایی ما در مراقبت از پوست ، بررسی کنید و یک استراتژی برای ایجاد یک تماس با پوست سالم و درخشان ایجاد کنید!

قانون شماره 1 - روزانه در تمرین شرکت کنید

معدود بازیکنان آنقدر با استعداد هستند که می توانند از تمرین بپرهیزند و سپس یک بازی برنده انجام دهند. برای موفقیت ، بازیکنان هر روز تمرین می کنند تا مناسب باشند و بازی خود را کامل کنند. اگر هر روز از پوست خود غافل شوید و مستقیم به جراحی صورت و جراحی پلاستیک بروید ، برای درمان علائم بدون پرداختن به علت مشکلات پوستی ، تلاشی برای درمان علائم باقی خواهید ماند. پوست سالم و درخشان نتیجه عادات سالم است. برای بهترین نتیجه ، روال مراقبت از پوست را پیدا کنید که برای شما مفید باشد ، حتی اگر این یک روال 5 دقیقه ای باشد و هر روز به آن بچسبید.

قانون شماره 2 - یک تیم برای پیروزی در بازی نیاز دارد

بله ، تام بردی درست مانند سوپرمن بسیار جذاب و خوب به نظر می رسد ، اما حتی یک بازیکن خط حمله فوق العاده با استعداد نیز برای پیروزی در بازی به کمک هم تیمی های خود احتیاج دارد. وقتی صحبت از پوست صورت می شود ، مگر اینکه متخصص پوست یا زیبایی باشید ، باید خود را با افرادی که به آنها اعتماد دارید احاطه کنید و در صورت لزوم می توانید از آنها سؤال کنید. دیدن یک متخصص پوست و سال یک بار در سال ، داشتن صورت گهگاه و دنبال کردن شرکتی که به آن اعتماد دارید که در زمینه آموزش مصرف کنندگان جدی است ، عادت های خوبی برای داشتن است. با تلاش برای انجام همه کارها روی توپ خود توپ را رها نکنید. فقط می توانید تاکنون به تنهایی بروید ، و داشتن یک سیستم پشتیبانی بسیار مفید است.

قانون شماره 3 - دنده مناسب را بپوشید

از یک فوتبالیست بپرسید که استفاده از کلاه ایمنی در هنگام بازی فوتبال چقدر مهم است. برای جلوگیری از آسیب دیدگی در طول بازی ، همه بازیکنان باید از تجهیزات ایمن و با کیفیت استفاده کنند. همین مورد در مورد محصولات مراقبت از پوست نیز صادق است. آگاهی از محصولاتی که استفاده می کنید ضروری است. پوست ما بزرگترین اندام بدن ماست و به عنوان یک بافت عمل می کند و بیشتر آنچه را که بر روی آن می چسبید ، جذب می کند. مواد موجود در محصولات شما وارد بدن و جریان خون شما می شوند. در استفاده از محصولاتی که دارای اجزای سمی هستند استفاده کنید و در عوض به دنبال محصولات مراقبت از پوست باشید که با مواد آلی ، طبیعی و مناسب برای شما ساخته شده اند. و فقط با محصولات مراقبت از پوست متوقف نشوید. مواد شوینده لباسشویی ، مواد تمیز کننده ، شمع و خوشبو کننده هوا در خانه شما می توانند با پوست و ریه های شما و سلامت شما تأثیر بگیرند.

قانون شماره 4 - آنچه در خارج از میدان انجام می دهید به همان اندازه مهم است

اگر می خواهید یک بازیکن حرفه ای باشید ، باید به درستی بخوابید و استراحت کنید ، یا اینکه بازی را اشتباه بگیرید. داشتن سلامتی خوب بخشی از یک روش روزمره پوست موفق و یک زندگی شاد است. انتخاب سبک زندگی شما نقش اساسی در سلامتی پوست شما دارد بنابراین اهمیت خواب خوب و ورزش منظم از جمله یوگا را به حداقل نرسانید. هر دوی این فعالیت ها باعث افزایش جریان اکسیژن به پوست شما می شوند تا به پاک نگه داشتن آن و سموم بدن کمک کنند. از آنجایی که استرس های ناسالم استرس می تواند در ظاهر پوست شما تأثیر بگذارد ، از رژیم غذایی ، ورزش ، یوگا و مراقبه استفاده کنید تا سطح استرس خود را پایین و متعادل نگه دارید.

قانون شماره 5 - آب زیادی بنوشید

اگر بازیکنان فوتبال را در حین استراحت بازی رعایت کنید ، خواهید دید که آنها با نوشیدن آب زیادی در معرض آب هدر می روند. با حمل آب در یک لیوان یا ظرف غیر سمی همیشه به سلامتی خود ادامه دهید. خود را هیدراته کنید بسیار حیاتی است زیرا به سیستم ها و سلول های بدن شما کمک می کند تا با جذب و هضم تمام مواد مغذی موجود در مواد غذایی و محصولات مراقبت از پوست بدن در بهترین حالت عملکرد خود را انجام دهند در حالی که خون شما در گردش خون مؤثر از سموم مضر بدن است.

خوب ، شما اکنون آماده برنده شدن در Skin Care Super Bowl هستید! ما می دانیم که ترکیب عادت های جدید مدت زمان زیادی طول می کشد و همیشه آسان نیست ، بنابراین اگر سوالی دارید یا نگرانی های پوستی دارید ، لطفاً نظر خود را در رسانه های اجتماعی به ما بسپارید یا از طریق ایمیل به info@sallybskinyummies.com برای ما ارسال کنید. همیشه از شنیدن شما خوشحالیم!

  • مجید امیری ثانی

نحوه انتخاب رژ لب غیر سمی

شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۲۲ ب.ظ

چرا طرفداران رژ لب غیر سمی در Yummies Skin Sally B هستیم؟ یک دلیل این است که لب های ما دارای پوستی است که بسیار نازک تر از انواع دیگر پوست روی بدن است و فاقد مو و غدد عرق برای محافظت از آنها در برابر لب های آسیب پذیر در برابر سمیت و آسیب از عناصر است. دلیل دیگر این است که بسیاری معتقدند که آنچه را که بر روی لب خود می پوشیم ، در واقع مصرف می کنیم. برای اینکه در کنار هم باشیم ، دوست داریم فکر کنیم که آنچه که روی لب خود می گذاریم ، به اندازه کافی بی خطر برای خوردن است!

سرب و سایر مواد سمی آلاینده های ناخواسته یا ناخالصی هایی هستند که می توانند در برخی از افزودنی های رنگی و سایر مواد معمول مانند آب که در تولید مواد آرایشی از جمله رژ لب وجود دارند ، در مقادیر کم وجود داشته باشند. در اینجا چند نکته برای استفاده در هنگام خرید رژ لب غیر سمی وجود دارد:

موضع FDA این است که سرب و سایر ناخالصی ها را تا حد معینی در لوازم آرایشی محدود کنید ، بنابراین به دنبال شرکت هایی باشید که از تمام فلزات سنگین اجتناب کنند.
از محصولاتی که از افزودنیهای رنگی مانند زرد شماره 5 یا قرمز شماره 30 استفاده می کنند ، خودداری کنید و محصولاتی را انتخاب کنید که به طور طبیعی با میکا به رنگ طبیعی برسند.
به دنبال محصولاتی باشید که به جای آب از روغنهای ارگانیک و کره استفاده می کنند.
به دنبال شرکت هایی باشید که فراتر از آنچه FDA تصویب می کند و سطح بیشتری از آزمایش را برای اطمینان از خلوص مواد تشکیل دهنده خود به آنها اضافه کنید.
از آنجایی که ما علاقه مند به محصولات مراقبت از پوست غیر سمی هستیم ، ما فقط از بالاترین کیفیت مواد آلی ، طبیعی و تولیدکننده محصولات وحشی برای محصولات براق لب ، براق لب و لب لاغر خود استفاده می کنیم تا احساس خوبی داشته باشید که رژ لب ما این است:

ساخته شده با 98٪ مواد آلی
به طور طبیعی با میکا رنگی شده و حاوی رنگهای کارمین یا مصنوعی نیست
عاری از گلوتن ، روغن معدنی و سایر ترکیبات مبتنی بر نفت
فاقد عطر و طعم مصنوعی است
درباره دستورالعمل هایی که در اینجا دنبال می کنیم اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  • مجید امیری ثانی

آیا پوست من از ویتامین C سود می برد؟

شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۲۱ ب.ظ

روز گذشته یکی از مشتریان فوق العاده ما برای ما پیام ارسال کرد و گفت که او در زمان نوجوانی آکنه داشته و در زندگی بزرگسالی او هنوز در حال بهبودی است. بنابراین ، او می خواست بداند که ما برای لکه های قهوه ای (که به عنوان رنگدانه نیز شناخته می شود) ، جای زخم های آکنه و پوستی ناهموار توصیه می کند. این سؤال باعث شد ما درک کنیم که این زمان خوبی برای صحبت در مورد ویتامین C است و چرا تقویت کننده پوست آنتی اکسیدان (که با ویتامین C پر شده است) در قالب پودر قرار می گیرد و نه در سرمی همانطور که در بسیاری از شرکت ها پیدا خواهید کرد.

اول از همه ، اسید اسکوربیک ، که به عنوان اسید L- آسکوربیک نیز شناخته می شود ، محبوب ترین شکل ویتامین C است زیرا بیشترین تحقیقات مربوط به پوست را دارد. انواع دیگری از ویتامین C وجود دارد که در یک وبلاگ جداگانه در مورد آنها بحث خواهیم کرد اما در حال حاضر ، اسید اسکوربیک نوع ویتامین C است که در این پست خواهیم داشت زیرا تحقیقات نشان می دهد که می تواند:

پوست را روشن کنید. اثرات روشن کننده را می توان به این واقعیت نسبت داد که ویتامین C تیروزیناز را مهار می کند ، که یک آنزیم کلیدی در تولید رنگدانه در پوست ما است. با مهار این آنزیم ، ویتامین C به روشن شدن هر گونه تغییر رنگ از لکه های خورشید ، لکه های سنی یا زخم های آکنه کمک می کند.

آسیب رادیکالهای آزاد را از عوامل خارجی مانند آلودگی ، دود سیگار ، اکسیداسیون و غیره ترمیم کنید. درست همانند بسیاری از آنتی اکسیدان های قوی ، ویتامین C یک الکترون را اهدا می کند ، رادیکال آزاد را خنثی می کند و با این کار حتی با از بین رفتن یک الکترون پایدار می ماند.

تولید کلاژن را ارتقا می بخشد. کلاژن برای پوست محکم ، نرم و نرم است. بدون کلاژن ، پوست ما خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد ، که به نوبه خود منجر به ایجاد چین و چروک و خطوط ریز می شود. بدن ما به طور طبیعی آن را ایجاد می کند ، اما با افزایش سن ، بدن ما کلاژن را تجزیه می کند و توانایی ما در تولید بیشتر کاهش می یابد. خوشبختانه ، هنگامی که به صورت موضعی استفاده می شود ، ویتامین C باعث تحریک سنتز کلاژن می شود.

التهاب را کاهش می دهد. تحقیقات نشان می دهد که ویتامین C در برابر مواد مضر که به بیماری کمک می کنند محافظت می کند. به همین دلیل ، مطالعات نشان می دهد که برخی از مزایای ضد التهابی دارد.

اما آیا ویتامین C ، به ویژه اسید اسکوربیک اسید ، این ترفند را انجام می دهد؟

جواب نه با حروف بزرگ است. این احتمال وجود دارد که بسیاری از سرم های ویتامین C و لوسیون هایی که در آنجا می بینید ، دیگر ویتامین C موثری در آنها نداشته باشند. ویتامین C یک ماده بسیار ریز است و از زمان لحظه انحلال آن در آب مستعد تجزیه است. برای جلوگیری از این امر و اطمینان از ماندن ویتامین C ، ما پوست آنتی اکسیدانی خود را به صورت پودر تقویت کردیم.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم که باید به آن توجه کنیم این است که ، اگرچه ویتامین C یک آنتی اکسیدان قدرتمند است ، اما وقتی با سایر ترکیبات آنتی اکسیدان و ارتباط دهنده سلول ساخته می شود ، مفیدتر است. به همین دلیل است که ما در آنتی اکسیدان پوست تقویت کننده L- اسکوربیک اسید خود با عصاره انار ارگانیک ، آلانتوئین ، اسید هیالورونیک اسید و Resveratrol با محصولی که ترمیم و محافظت می کند ترکیب می کنیم.

بازگشت به سوال مشتری ما: چه کسی می تواند از ویتامین C بهره ببرد و چگونه به طور صحیح از آن استفاده می کنید؟

خوب ، از آنجا که ویتامین C باعث تولید کلاژن می شود ، آسیب های رادیکال آزاد را ترمیم می کند ، پوست را روشن تر می کند و خاصیت ضد التهابی دارد ، یافتن هر پوستی در هر سنی دشوار است که از ویتامین ث فایده ای نداشته باشد. در صورت بهبودی از زخم های آکنه یا رنگدانه ، می توانید از آن بهره مند شوید. اگر استرس دارید و در معرض بسیاری از رادیکالهای آزاد قرار دارید ، می توانید از آن بهره مند شوید. اگر پوست شما علائم پیری را نشان می دهد ، می توانید از آن بهره مند شوید. به همین دلیل است که افراد زیادی درباره ویتامین C هوس می کنند. در واقع این ماده بسیار متنوع و مفید است.

حال اگر Boost پوست آنتی اکسیدانی ما را به عنوان محصول ویتامین C خود انتخاب کردید ، به این ترتیب توصیه می کنیم از آن استفاده کنید. هر شب سرم یا مرطوب کننده مورد علاقه خود را در کف دست خود قرار دهید ، آن را با یک قاشق چربی تقویت کننده پوست آنتی اکسیدان مخلوط کنید (به هر حال ، این محصول با قاشق کمی همراه است) و آن را روی صورت خود بمالید. همچنین می توانید از این محصول با ماسک مورد علاقه خود استفاده کنید. مهم نیست که چگونه آن را مخلوط کنید ، اگر هر روز چند هفته از آن استفاده کنید ، چهره شما را درخشش سالم می بخشد ، در حالی که روند پیری را کند می کند!

اگر ویتامین C در حال حاضر بخشی از برنامه های روزمره شماست یا اگر بعد از خواندن این وبلاگ ، تقویت کننده پوست آنتی اکسیدان ما را امتحان می کنید ، دوست داریم بدانیم که چگونه این کار را برای شما انجام داده است. نظر خود را در مورد سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به ما بسپارید و یا نامه الکترونیکی را به آدرس info@sallybskinyummies.com برای ما ارسال کنید.

  • مجید امیری ثانی

آیا می دانید چرا اسید HYALURONIC (HA) یک ترکیب ضد پیری معجزه محسوب می شود؟ HA یک ماده آرام بخش بسیار مؤثر است که وظیفه آن جذب آب به سلولهای پوستی است. آرایش منحصر به فرد این ماده به شما امکان می دهد تا 1000 برابر وزن خود را در آب نگه داشته و میزان رطوبت آن را بر اساس رطوبت داده شده تنظیم کنید. این باعث می شود پوست متعادل شود و از عدم رطوبت پوست جلوگیری کند. اسید هیالورونیک در صورت استفاده موضعی ، لایه ای روی پوست ایجاد می کند که به آن تنفس ، جذب و حفظ رطوبت می دهد.

 

اما چرا رطوبت در پوست شما از اول مهم است؟ سؤال خوبی بود! هیدراتاسیون مناسب باعث می شود سلول ها در حد مطلوب خود کار کنند. پوست با رطوبت خوب سلول ها را قادر می سازد تا خود را ترمیم کرده و سلولهای جدید و سالم تولید کنند. هنگامی که شکسته شدن سلول ها - خواه از رادیکال های آزاد یا وخامت های مربوط به سن - چین و چروک ، خطوط ریز و لکه های سنی شروع می شود.

 

هنگام مرور مجموعه Yummies پوست سالی B ، متوجه می شوید که ما در بسیاری از محصولات صورت روزانه از جمله کرم رویایی صورت هویج ، ترمیم چشم چشم ، مرطوب کننده رنگی ، روز استفاده می کنیم. سرم آنتی اکسیدان ، سرم شب آنتی اکسیدان ، و اجازه دهید محصول ستاره جدید ما یعنی سرم تقویت کننده پپتید را فراموش نکنیم.

اگر سوالی دارید ، لطفاً در صفحات رسانه های اجتماعی ما یا از طریق ایمیل به  برای ما پیام ارسال کنید. ما عاشق دریافت پیام از مشتریان خود هستیم ، حتی اگر این فقط به روزرسانی ما در پیشرفت شما باشد!

 

مرجع : sanykala

 

 

  • مجید امیری ثانی

Sally B's Skin Yummies به عنوان یکی از اولین شرکت های مراقبت از پوست که محصولات خود را به دست آورده است و از مشهوریت Nationally EWG VERIFIED earn برخوردار است ، مفتخر است که به کورتنی کارداشیان و کارگروه محیط زیست (EWG) بپیوندد و از طریق #BeautyMadeBetter خود برای اصلاح آرایشی موضع بگیرد. کمپین.
آیا می دانید که قوانین آرایشی و بهداشتی ایالات متحده از زمان رکود بزرگ تا حد زیادی بدون تغییر مانده است؟ نکته جالب تر این که کنگره آن را به مصرف کنندگان واگذار کرده است تا در مورد مواد شیمیایی مضر مانند فرمالدئید ، آزبست و استات سرب در محصولات مراقبت شخصی خود اطلاعاتی کسب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این ویدئو تماشا کنید و به ما در گفتن کنگره بپیوندید.
 

Sally B's Skin Yummies متعهد به حمایت از الزامات برنامه دقیق EWG VERIFIED، است که شامل موارد زیر است:
اجتناب از مواد تشکیل دهنده ای که نهادهای معتبر بهداشتی برای نگرانی های احتمالی سلامتی در این زمینه قرار گرفته اند
ارائه برچسب زدن که کاملاً مواد تشکیل دهنده آن را فاش کند
با استفاده از مواد نگهدارنده کافی
عاری از آلودگی ، و
پیروی از شیوه های تولید خوب.
تمام محصولات تأیید شده Sally B Skin Yummies EWG را در اینجا پیدا کنید
برای آگاهی از این برنامه باورنکردنی ، کارگروه محیط زیستی به سراسر کشور سفر کرده و پس از ساعت ها پاپ آپ را برگزار می کند که مورد توجه #EWG دانشمندان ، شرکا و محصولات واقع شده است. ما هیجان زده شدیم که در رویداد آنها در غرب هالیوود گنجانده شود و به طور فعال با EWG کار می کنیم تا مهر و موم خود را در کل مجموعه Skin Yummies کسب کند ، از جمله محصولات جدیدی که در حال تولید هستند! برای کسب اطلاعات بیشتر ، پست وبلاگ ما را در مورد اهمیت برنامه تأیید شده EWG و EWG تأیید شده بررسی کنید: برای وب سایت سلامتی خود و با ما در ارتباط باشید تا تغییرات مثبتی در قوانین آرایشی ایجاد کنید!

 

مرجع : sanykala

  • مجید امیری ثانی

جمله ای وجود دارد که می گوید قبل از اینکه دیگران را دوست داشته باشید باید اول خود را دوست داشته باشید. ما می دانیم که این یک کلیشه است ، اما این درست است: اگر وقت خود را برای تمرین خوب مراقبت از خود اختصاص دهید ، خود را بیشتر دوست خواهید داشت و در نتیجه دیگران را نیز دوست خواهید داشت. اگر می خواهید مراقبت از خود بیشتر انجام دهید یا اگر فقط استرس دارید و وقت کافی برای رفتن به یک آبگرم را ندارید ، چرا در خانه آبگرم ایجاد نمی کنید؟

به خود اجازه دهید برخی از خرابی ها را انجام دهید. از این گذشته ، همانطور که دوست داریم بگوییم ، ما انسان هستیم و نه کارهای بشری. در این وبلاگ ، ما برخی از کارهای آرامش بخش و مغذی را که می توانید برای راحتی در یک حمام اسپا در راحتی حمام خود انجام دهید ، پیشنهاد می کنیم. به هر حال ، لازم نیست خودتان آن را تمرین کنید. برخی از شمع ها را روشن کنید ، یک لیوان شراب بریزید و این به راحتی می تواند به زمان اسپا عاشقانه تبدیل شود.

آماده سازی

مرحله 1: حمام خود را گرم کنید.

بیشتر آنچه را که ما قصد داریم پیشنهاد کنیم ، شما برهنه عمل خواهید کرد و در صورت سرماخوردگی احساس راحتی نمی کنید. بنابراین یا بخاری را روشن کنید یا از یکی از آن بخاری های قابل حمل استفاده کنید.

مرحله 2: خود را راحت کنید.

یک پتو ، حوله و / یا یک صندلی راحت برای نشستن بر روی خود قرار دهید ، موسیقی مورد علاقه خود را بگذارید ، کمی شمع روشن کنید ، مقداری شراب یا یک چای دنج بریزید ، هر کاری که لازم باشد برای ایجاد روحیه در یک فضای آرامش بخش است.

مرحله 3: محصولاتی را که می خواهید مورد نیاز خود بکشید.

ماسک صورت براق کننده و مخلوط کردن مواد (به عنوان مثال عسل یا ماست اگر ماسک خود را با چیزی غیر از آب مخلوط کنید)
گاومیش بدن
نمک حمام یا یک روغن ضروری آرامش بخش است
یک بدن و مرطوب کننده صورت.
اجرا

اول ، اجازه دهید لایه برداری کنیم.

ما نمی خواهیم مانند یک رکورد شکسته به نظر برسیم ، اما لایه برداری مهم است زیرا پوست مرده را از بین می برد و باعث رشد مجدد و تجدید سلول می شود. مانند ماسک B Green Mud ما ، ماسک براق کننده را روی صورت خود بمالید و در حالی که ماسک در حال کار است ، از موی بدن مانند Buff Body Body Buff ما برای لکه دار کردن بدن استفاده کنید. توصیه می کنیم قبل از وارد شدن به آب لایه برداری کنید تا مدتی محصول را روی پوست خود بکشید. با وارد شدن به آب گرم ، بخار حتی بیشتر منافذ شما را باز می کند. وقتی تقریباً تمام شد ، آب داخل وان یا دوش را روشن کنید ، بنابراین وقتی که کار خود را به پایان رساندید ، درست در حمام گرم خود قرار می گیرید. همچنین زمان خوبی برای پاشیدن نمک حمام یا روغنهای اساسی در آب است.

دوم ، بگذارید از آب گرم لذت ببریم.

ماسک و بدن خود را با آب گرم جدا کنید. ریختن آب روی صورت شما باعث ایجاد رفلکس غواصی پستانداران می شود. این رفلکس باعث می شود بدن شما باور داشته باشد که قصد شنا در زیر آب را دارید ، بنابراین ضربان قلب شما کاهش می یابد و احساس آرامش بیشتری خواهید کرد. بعد از تمیز کردن بدن ، وقت خود را برای تمرکز کامل بر نفس بکشید. به مدت یک دقیقه به نفس خود توجه کنید و سپس با تنفس به مدت پنج ثانیه ، پنج ثانیه نگه دارید ، و بعد دوباره خیلی آهسته دوباره نفس خود را کنترل کنید. تنفس خود را برای چند دقیقه کنترل کنید و سپس متوجه بدن خود شوید. از انگشتان دست خود شروع کرده و سپس تمام راه را تا سر خود ادامه دهید. توجه کنید که ممکن است شما تنش را تحمل کنید ، جایی که ممکن است درد زیادی را تجربه کنید و بگذارید آب گرم کار خود را انجام دهد! پس از اتمام کار ، از دوش یا وان بیرون بروید و بدن خود را خشک کنید.

سوم ، اجازه دهید مرطوب و مرطوب شویم.

پس از خارج شدن از حمام ، پوست شما تخته سنگی تمیز و مناسب برای جذب کامل لوسیون هایی خواهد بود که در مرحله بعدی استفاده خواهید کرد. پوست شما نه تنها تمیز نخواهد بود بلکه منافذ شما باز خواهد شد و گردش خون شما نیز بهتر خواهد شد. یک بدن و یک لوسیون صورت انتخاب کنید که هم پوست شما را آبرسان و هم مرطوب کند. هیدراتاسیون برای بهبود مقدار آب در پوست بسیار حائز اهمیت است ، و مرطوب کننده مانعی را ایجاد می کند ، بنابراین پس از آن رطوبت خود را از دست نمی دهید. در نظر داشته باشید که از کرم ها و لوسیون هایی که سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند کرم رویایی صورت هویج ، کره لوکس بدن ما و لوسیون بدن اکو هستند نیز استفاده کنید.

اکنون که آبگرم خانه خود را به پایان رسانده اید و احساس می کنید که تغذیه ، آرامتر و شادتر هستید ، به خاطر مهربانی بودن با خود ، به پشت خود یک گودال بدهید. اگر این روال را امتحان کنید ، ما دوست داریم بدانیم که چگونه این کار را برای شما انجام داده است. لطفاً نظر خود را در مورد سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی در اختیار ما بگذارید یا برای ما ایمیل بفرستید 

 

منبع :  sanykala

  • مجید امیری ثانی

توصیه ای که به جوان تر می کردم

شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۱۴ ب.ظ

وبلاگ Yummies پوست سالی B: توصیه ای که من به جوان تر می کنم
...
امروز تولد من است؛ این روز تولد عطف نیست ، اما بزرگتر شدن هر کدام برای من مهم است. روز دیگر شخصی از من سؤال کرد که آیا من این شانس را دارم که خود بزرگترم به خود جوانتر بگوید. آسان!
...
اوه ، توصیه ای که من به جوان تر می کنم ... از زانو استفاده نکنید. از شکر و شیرین کننده های مصنوعی خودداری کنید. از آفتاب بمان. چربی دشمن نیست. بدنت را دوست داشته باش. این دوست داشتنی است ، و باید آن را باور کنید! هرگز دست از ورزش نکشید. یوگا خود را ادامه دهید. یاد بگیرید که مراقبه کنید. اسموتی سبز بنوشید
...
من به خود جوانم می گویم که زندگی همانطور که باید اتفاق می افتد. آن مصیبت ، بیماری ، مرگ و شادی زیاد چیزهایی است که می توانند هر لحظه بیایند و بروند. سفر ما همه آنها را شامل می شود. ما هرگز نمی دانیم که زندگی ما را به کجا می برد اما برای آن آماده هستیم. و می دانید که خوب خواهید بود.
...
من همچنین به او می گفتم که دوستان و خانواده خود را دوست داشته باشد ... حتی در مواقع ناامیدی. وقت بیشتری را با آنها سپری کنید. اوراق قرضه شما برای زندگی با کیفیت ضروری است. مخصوصاً خانمها ، به دوست دخترتان آویزان شوید.
...
و بعد عملی می شوم. سعی می کنم به او بگویم چه چیزی در دنیای تجارت پیش می رود. او دستورالعمل های دقیق برای خرید سهام در اپل ، آمازون ، مایکروسافت و نتفلیکس را دارد.
...
به او می گفتم مسیری را که خیلی سریعتر طی می کنم شروع کنم. این یک چیز برای شروع در سال 2000 است. اگر سالها قبل از آن شروع می کردم ، چه می شد؟ چقدر بیشتر می دانم؟ اگر من کاری برای کمک به سلامتی سیاره خود انجام دهم ، تصور کنید که اگر زودتر شروع می کردم چقدر می توانستم انجام دهم؟
...
نه ، سفر زمانی امکان پذیر نیست ... و نه باید باشد. اما جالب است که در مورد آن فکر کنید و همچنین خنده دار است که چقدر سؤال از من پرسیده می شود. من از پیشرفت آهسته ناامید شده ام و باعث بهبود کیفیت آب و هوا می شود. اما هر تلاش کمی حساب می شود. بسیاری از کارهای کوچک برای ایجاد تغییر ممکن است انجام شود. آنها را انجام دهید! اگر حتی تفاوت کمی ایجاد کنیم ، ما در پیش رو هستیم.
...
تولدم مبارک! امیدوارم سال آینده بتوانم نگاهی به عقب بیندازم و از پیشرفت هایی که انجام شده شگفت زده کنم
...
منبع : sanykala

  • مجید امیری ثانی