وبلاگ النا جان

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است

وبلاگ النا جان

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است .مسائل بهداشتی ، زناشویی ، همسران ، مهارت های پیشرفته اتاق خواب

۵ مطلب در تیر ۱۴۰۰ ثبت شده است

نتیجه گیری: برس حرارتی بهتره یا اتو مو؟

چهارشنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۰، ۰۵:۱۰ ب.ظ

قطعا تا این جایزه مقاله و با خواندن مزایا و معایب این وسایل خودتان را شدید که بر اثر حرارت برای موهایتان بهتر است یا اتو مو ولی در اینجا یک مجموعه کلی می کند و یک بار دیگر به این سوال پاسخ می دهید.

به طور کلی می توان گفت که برای استفاده از مکررتر و همچنین موهای ضعیف و آسیب دیدن حرارتی بهتر است. ولی برای صاف کردن موهای ضخیم ، مقاوم و فر بهتر است از اتو استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید که اتو مو برای استفاده از هر زمان است. همان طور که دان دان اتو مو مدل های متن آن را دارد که برای مصرف خانگی اتو سرامیکی بهتر است. چون صفحات سرامیکی گرما را به طور یکنواخت و بی خطر توزیع می کند. قیمت مناسب تری هم دارند. صفحات تیتانیومی یا تور مالینی برای استفاده در سالن های آرایشی مناسب ترند ؛ چون با رسانش گرمایی فوق العاده بالایی که دارند ، نتیجه حرفه ای تر و سریع تری را با استفاده از آن به دست می آید.اتومو دوکاره

یکی دیگر از نکات مهم در خرید این وسایل قیمت آن هاست. اتو مو و برس حرارتی باز قیمتی خیلی گسترده دارد و از زیر 100 تومان شروع می شود. اما هرگز بخاطر قیمت پایین سراغ برندهای غیر اصلی نروید ، چرا که استفاده از برس حرارتی یا اتو مو رابطه ثابت با سلامت موهایتان دارد. پس با خرید یک محصول باکیفیت و اطمینان در کنار زیبایی مو به فکر سلامت آن هم باشید.

کلام آخر
با مطالعه این مطلب پاسخ سوال اتو مو بهتره یا برس حرارتی راضی کردید. فقط نظر شما را با توجه به نوع و نیاز به موهاتان که اگر انتخاب کنید ، لازم است قبل از استفاده از اسپری محافظ حرارتی استفاده کنید تا آسیب برساند یا به حداقل برسید. در مقاله دیگر مفسلا درمورد محافظت از مو در برابر حرارت و ساخت اسپری خانگی صحبت کرده ایم.

قیمت اتومو

اتومو مکس

اتومو رمینگتون

قیمت اتومو مکس

خرید اتومو

اتومو دوکاره

انواع اتومو

قیمت اتومو پرومکس

قیمت اتومو دوکاره

اتومو سورکر

اتومو براون

اتومو چند کاره

قیمت اتومو پرنسلی

قیمت اتومو بابلیس

اتومو

اتومو پرومکس

اتومو بابلیس

بهترین اتومو

اتومو فیلیپس

اتومو کراتینه

بهترین مارک اتومو

اتومو مک

اتومو بونیتا

اتومو مک استایلر

اتومو انزو

اتومومسافرتی

اتومو مارک بابلیس

اتومو لیز

اتومو نانو

اتومو جانسون

اتومو بوش

اتومو خوب

بهترین برند اتومو

اتومو برسی

  • مجید امیری ثانی

ایا تیغ زدن باعث افزایش ریش می شود؟

دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۰، ۰۸:۰۵ ب.ظ

آیا تیغ زدن باعث افزایش ریش می شود؟
تیغ زدن صورت راحتترین و دردسترسترین روشی است که خانمها و آقایان برای حذف موهای زائد خود را استفاده می کنند. تا چند سال پیش استفاده از تیغ ، فقط بین آقایان رایج بود ؛ اما به تدریج ، خودتراش ها و تیغه های مختلف به بازار آمد که گفته می شود مناسب پوست خانم ها طراحی شده است. با این هنوز هم وجود ندارد از بانوان این دغدغه را دارد که ایا تیغ زدن صورت در زنان و مردان باعث افزایش ریش می شود یا خیر. از این رو در این مقاله تصمیم گرفتم یک بار برای همیشه به این سوال مهم پاسخ دهید و خیال شما را بابت زیاد نشدن موهای زائدان با تیغ راحت کنید. به طور کلی تیغ زدن صورت فواید و مضراتی دارد که بهتر است قبل از استفاده باشد ، از آن اطلاعات آگاهی داشته باشید.ریش تراش فیلیپس سری 9000

 فواید تیغ زدن ریش بانوان
بیش از خانمها به دلیل برخی اوقات شنیده شدن نادرستاشان از تیغ زدن صورت خودداری استفاده می کند. اما استفاده از تیغ برای بین بردن موهای زائد صورت مزایایی دارد که شما نمی توانید در هیچ یک از روش های دیگر اصلاح کنید.

یکی از مهمترین فواید استفاده از تیغ برای اصلاح صورت ، بدون درد بودن آن است. موی زائد بعداً از خانمها ، به دلیل مشکلات هورمونی ضخیمتر از حد مجاز است و چه بسا این بیماری درد می کند اگر اصلاح شود با بند و موم تجربه می کند. هر چه موهای صورت ضخیمتر باشد ، بند انداختن و یا استفاده از موم دردناک است و حتی گاهی باعث ایجاد مقاومت در برابر تجهیزات (مانند قرمزی و سوزش) می شود. از طرف لیزر موهای زائد هم برای همه انواع پوست مناسب نیست ؛ زیرا در برخی دیگر باعث تجربی رنگ آمیزی و ایجاد لکه های پوستی می شود. فقط ممکن نیست که فقط بر حذف موهای زائدتان ، جالب توجه است اگر هم دارد.

فواید تیغ زدن ریش
تیغ زدن صورت را با استفاده از موها را از بین برد ، پوست شما را به همان لایه ای که استفاده می کنید! کسانی که سالهاست از تیغ برای اصلاح صورت استفاده می کنند ، اعتقاد دارند این کار را می کنند یک روش لایه برداری فوق العاده برای پوست آنها است و به همین دلیل حاضر نیست که تیغ زدن صورت را با هیچ روش دیگری جایگزین نمی کند. در حقیقت وقتی شما از تیغ برای اصلاح صورت استفاده می کنید ، همراه با موهای زائد سلولهای مرده پوست زدوده شده و پوست را روشن و شفاف کنید. در نتیجه در این حالت آرایش روی پوست نرم و صاف شما بهتر استفاده می کنید.

برای اینکه با استفاده از تیغ زدن صورت شما لایه برداری می شود ، لازم نیست فشار را زیاد کنید تا با وارد شدن به پوست وارد کنید. فقط قبل از استفاده بررسی کنید که اگر شما نمی توانستید و تیزی کافی داشته باشید.

از طرف دیگر اگر بهترین روش اصلاح صورت با ژیلت را بدانید ، با تیغ زدن پوست شما را زیباتر می کنید. اولا به تجربه ثابت شده است که با ضربه زدن به روش دیگر ، مانند بند انداختن و وکس کردن صورت ، باعث شل شدن و افتتاح پوست نمی شود. در نتیجه به مرور زمان استفاده از تیغ ، به جای بند و موم ، چین و مواد شیمیایی صورت شما را کاهش می دهد. دوما بعد از اینکه با تیغ زدن سلولهای مرده پوست از بین پوشانده شود ، منافذ پوست هم باز می شود. این زمان مناسب برای استفاده از پوست مفید است و آبرسان آنها را تقویت می کند. با این کار پوست بهتان به مراتب شادابتر تر شد. به طور کلی اصلاح صورت با تیغ ، از روش های دیگر هزینه و دردسر کمتری دارد.

معایب تیغ زدن صورت خانمها
با وجود تمام مزایایی که برای این روش اصلاح گفته شد ، تیغ زدن هم خالی از عیب و ایراد نیست و بعضی اوقات خاص خود را دارد. پوست بعضی از افراد ، به شخصیتی که مجاهدین مجاهدین دارند ، به تیغ حساسیت دارند و در نتیجه تراشیدن ریش با تیغ ، پاسخ التهابی نامناسبی به نام سودوفولیک قانونی گفته شده است. در این حالت نوک موهای ساخته شده به داخل پوست فرو می رود ، ریشه مو اصطلاحا تأیید شده و جوشهای التهابی دوباره پیدا می شوند.

علاوه بر این در موارد خاص تیغ زدن باعث بریدگی و خونریزی ، و گاهی اوقات به جای ماندن جوشگاه های بدشکلی روی پوست انجام می شود. شاید بریده شدن پوست به خودی خود مشکل حدی به نظر نرسد. اما توجه داشته باشید که این مشکل به نظر می رسد کوچک است ، در صورت عدم استفاده از شخص شخصی پس از عواقب جدی مانند ابتلا به ویروس ایدز و هپاتیت را دنبال کنید باید باشد. اگر شما استفاده کنید ، لطفاً به آرایشگاهها و پیرایشگاهها از تیغ و ژیلت اصلاح شخصی خودتان و یا اگر آنها را یک بار مصرف کنید استفاده کنید.

از جمله مشکلات شایع دیگر اصلاح با این ابزار ، سوختگی با تیغ است. در این مواقع در اثر تیغ زدن خراش قرمز کوچکی روی پوست ظاهر صورت. این خراش معمولاً بعد از چند ساعت تا چند روز ، برطرف است ؛ اما با این حال در شرایط خاص ممکن است سوختگی برای ایجاد جوش بعد از اصلاح ختم شود. پس چه باید کرد؟

قیمت ریش تراش موزر

قیمت ماشین ریش تراش موزر

قیمت ریش تراش موزر 7 دنده

فیلیپس ریش تراش

ریش تراش کیمی

قیمت ریش تراش براون

قیمت موزر فیلیپس

ماشین صورت تراشی

ریش تراش فیلیپس سری 9000

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس ضد آب سری 9000

ریش تراش پرومکس

خرید ماشین ریش تراش

ماشین ریش تراش براون

ریش تراش براون سری 3

قیمت ریش تراش فیلیپس at890

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس

ماشین ریش تراش پاناسونیک

قیمت ریش تراش پاناسونیک

سه تیغ

ریش تراش فیلیپس at890 تقلبی

ریش تراش براون سری 9

ریش تراش ارزان

سه تیغ فیلیپس

ریش تراش رمینگتون

ریش تراش براون سری 7

  • مجید امیری ثانی

کاندوم زنانه یک راه بسیار عالی برای تحریک جنسی زن
یکی از مهمترین مراحل برای شروع یک رابطه جنسی لذت بخش ، معاشقه است. در این مرحله می توانید از کاندوم زنانه استفاده کنید. یعنی برای قرار دادن کاندوم در واژن زن می تواند در این مرحله آن را انجام دهد تا برسانید ، زیرا ماساژ دادن آلت تناسلی زن باعث تحریک جنسی می شود و بستر را برای برقراری رابطه جنسی مطلوب ایجاد می کند. پس بهترین فرصت برای مرد همین زمان است.

به این ترتیب زنان همسایه هم برای زن تحریک است و هم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری مقاربتی است و هم از بارداری ناخواسته پیشگیری می کند.فروش قیمت کاندوم زنانه    

معایب استفاده از کاندوم زنانه ، مزایای استفاده از کاندوم زنانه

کاندوم زنانه برای هر دو طرف در طول رابطه جنسی لذت بخش است.
در طول رابطه جنسی واژینال ، حلقه بیرونی کاندوم کلتورهای زن را تحریک می کند در حالی که حلقه داخلی سر آلت تناسلی مرد را تحریک می کند. پیشنهاد می کنیم که قبل از استفاده از کاندوم آن را چاب کنید ، این کار را بی نظیری می کنید و می توانید یک رابطه جنسی عالی را تجربه کنید.

کاندوم زنانه به خاطر داشته باشد که مواد در کار است که در آن حالت مرطوب و خیس وجود دارد و این ویژگی باعث برقراری رابطه جنسی می شود که بخشی از آن برای زن و مرد شود.

استفاده از کاندوم زنانه باعث ایجاد اعتماد به نفس در زنان می شود
یکی از مهمترین کاربردهای کاندوم زنانه ، پیشگیری از بارداری و همین طور پیشگیری از انتقال بیماریهای مقاربتی است. و زمانی که زنان از کاندوم در رابطه جنسی استفاده می کنند ، مطمئن هستند که دیگر حامله نمی شود و بیماری آنها را تهدید نمی کند. برای همین فقط برای لذت بردن از زمان رابطه جنسی فکر می کنم.

کاندوم زنانه فقط برای رابطه جنسی واژن نیست.
بعضی از خانمها فکر می کنند که کاندوم زنانه فقط برای رابطه جنسی از طریق واژن است اما باید بدانید که استفاده از این نوع کاندوم در برقراری رابطه مقدماتی هم می تواند مفید باشد و هم برای انتقال بیماری های جنسی پیشگیری کند.

روشهای مختلفی برای وارد کردن کاندوم به واژن زن وجود دارد.
شما در حالت ایستاده ، دراز کشیده اید ، چمباتمه زده ، نشسته و یا هر حالت دیگری اگر کاندوم را در واژن قرار دهید قرار دهید. اینها فقط بعضی اوقات از راههایی که شما می توانید کاندوم را وارد کنید زن وارد کنید.

شما می توانید زمانی که در آغوش همسرتان هستید ، از شوهرتان بخواهید که کاندوم را داخل واژن قرار دهید و در این مرحله تحریک کنید بیشتر می شود و ارگاسم خوبی را تجربه می کنید.

چند ساعت قبل از رابطه جنسی کاندوم زنانه را مورد استفاده قرار می دهد؟
بعضی از خانمها دغدغه دارند که کیندوم را در واژن قرار می دهند و بعضی از آنها را که خودشان می کنند و نه همسرانشان این کار را انجام می دهند. ما به شما می گوییم که شما می توانید کاندوم را تا هشت ساعت قبل از شروع رابطه جنسی وارد کنید ، اما نیازی به درخواست از شریک جنسی یا همسر برای قرار دادن کاندوم در شروع رابطه جنسی نیست. خیال تان راحت باشید که پیشگیری های لازم هم صورت گرفت.

آموزش گذاشتن کاندوم زنانه در واژن ، قیمت کاندوم زنانه

آموزش کامل قرار دادن کاندوم در واژن زن
استفاده از کاندوم در خانمها برای استفاده ساده از شرطی است که چند بار تمرین کنید که ما در ادامه این مقاله از پارسی نو برای شما به طور کامل آموزش داده ایم که این کار را چگونه انجام می دهید.

زمانی که قصد استفاده از کاندم را دارید بسته بندی آن را با دقت باز کنید. چرا که در اثر خراش ناخن یا هر وسیله ای که بسته را با بسته شدن آن باز کنید ، در کاندوم پارگی ایجاد می شود که به دنبال خود حاملگی ناخواسته و انتقال بیماری جنسی را دارد.
سپس یک موقعیت مناسب برای قرار دادن کاندوم در واژن انتخاب کنید. از نظر پوزیشن مناسب برای این کار ، من می توانم در حالی که ایستاده اید و یک پا را بر روی یک صندلی بگذارید اگر این کار را انجام دهید ، یا در حال حاضر که نشان می دهد اید و پاها کاملاً دوباره ساخته شده است این کار را انجام دهید انجام دهید یا این که در حالت خوابیده کاندوم را داخل مهبل بگذارید.
حلقه داخلی کاندوم را با انگشت شست و میانی ، در حالی که انگشت اشاره می کند حلقه است ، فشار می آورد. در این حالت حلقه از نظر ظاهری باریک و دراز می شود. سپس با دست دیگرتان لبهای خارجی مهبل را کاملاً باز کنید و کاندوم را به آرامی در واژن قرار دهید. پیشنهاد می کنیم که قبل از شروع کار از روان کننده ها برای داخل راحت تر استفاده کنید.
در مرحله بعدی انگشت خود را داخل کاندوم فرو کنید و حلقه داخلی را انجام دهید تا جایی که امکان دارد فشار دهید.
مطمئن شوید که کاندوم درست و به صورت مستقیم داخل مهبل جا گرفته شده است. منظور آن است که کاندوم در زمان وارد کردن پیچ و تاب نخورده باشد. دقیق داشته باشید که حلقه خارجی باید از واژن بیرون بماند.
نکته ای که در زمان ورود آلت تناسلی مرد به واژن باید آن را دقت کنید که بهتر است آلت مرد با دست به داخل کاندوم هدایت شود تا به این صورت از لیز خوردن آن و داخل شدن آلات خارج از کاندوم پیشگیری شود.
در پایان رابطه جنسی ، پیش از بلند شدن و ایستادن کاندوم را از واژن خارج کنید.

خرید کاندوم زنانه
    
کاندوم زنانه خرید    

کاندوم زنانه قیمت    

قیمت کاندوم زنانه    

فروش کاندوم زنانه    

فروش قیمت کاندوم زنانه    

عکس کاندوم زنانه قیمت    

کاندوم زنانه    


کاندم زنانه

کاندوم بانوان    

کاندومزنانه

  • مجید امیری ثانی

مزایا و معایب کاندوم و انواع آن

پنجشنبه, ۲۴ تیر ۱۴۰۰، ۰۷:۴۸ ب.ظ

کاندوم تنها روش پیشگیری از بارداری است که هم چنین از بارداری جلوگیری می کند و هم از شما در برابر بیماری های مقابله با محافظت می کند. ولی آیا شما انواع مختلف و حتی مردانه و زنانه دارید؟

پیش مقاله در مقاله آشنایی با کاندوم به عنوان ابزار پیشگیری از ایدز و سایر بیماری های آمیزشی برای بررسی نکات کلیدی در ویژگی کاندوم پرداخت. در ادامه این مطلب خواستار مزایا و مضرات کاندوم را بررسی کنیم و سپس به معرفی چند نوع کاندوم مختلف بپردازیم.

کاندوم یا کاپوت ، پوششی کشسان و ارتجاعی است که از تماس فیزیکی حین رابطه جنسی لازم است و در دسته بندی محصولات بهداشتی جنسی قرار می گیرد. کاندوم ابزاری برای جلوگیری از بارداری و بیماری های مختلف مقابله با انواع مختلف است. در صورت استفاده از صحیح از کاندوم تا 95 درصد از بارداری ناخواسته ، ایدز ، هپاتیت C و سایر بیماری های مقدماتی باعث می شود.کاندوم ژله ای

کاندوم ها به دو دسته کلی کاندوم زنانه و مردانه تقسیم بندی شده و باعث می شود کاندوم مردانه بیش از کاندوم زنانه مورد استفاده قرار گیرد. کاندوم مردانه باز هم تنوع دارد که دلیل آن رضایت است و لذت بردن بیشتر از زمان رابطه جنسی است.

راههای مختلفی برای پیشگیری از بارداری وجود دارد ، برخی از این راهها فقط از بارداری پیشگیری نمی کند ، بلکه جلوی ابتلا به بیماریهای مقاربتی را نیز می گیرد. اما آیا شما از انواع آن به صورت موقت خرید کاندوم اطلاعات کافی دارید که چیزی را که برای شما مناسب است خریداری کنید؟

مقایسه کاندوم مردانه و زنانه:

از انواع کاندوم به کاندوم مردانه که روی آلت جنسی کشیده است و کاندوم زنانه که در داخل واژن قرار می گیرد نام برد. با استفاده از روش قرار دادن آن متفاوت است ، اما هردو از تماس مستقیم آلت تناسلی مردانه با واژن زن استفاده می کند.

اگر زن استفاده شود ، اگر 95٪ تأثیر بگذارد و اگر به طور صحیح استفاده کند ، این نتیجه را 79 کاهش می دهد. این کاندوم به این دلیل که سخت در واژن قرار می گیرد و قیمت گرانی هم دارد ، نسبت به کاندوم های مردانه روج کمتری دارد.

با استفاده درست از کاندومیرد مردانه ، هنگام مقایسه جنسی ، 98 مورد تحت تاثیر قرار گرفت. به این معنی که وقتی از کاندوم به عنوان پیشگیری از بارداری استفاده می شود ، در سال فقط دو مورد احتمال دارد بارداری وجود داشته باشد.

انواع کاندوم های مردانه:
کاندومیده مردانه ، از جنس لاتکس ، پلاستیک یا طبیعی وجود دارد ، ولی از جنس لاتکس ساخته شده است. اگر به این نوع ماده حساسیت دارید ، نوع پلاستیکی آن را امتحان کنید. کاندوم لاتکس و پلاستیکی از شما در برابر عفونت های مقاربتی حین هر نوع رابطه جنسی (واژنی ، دهانی و مقعدی) محافظت می کند.

استفاده از کاندوم مردانه نسبت به کاندوم زنانه رایج است و همچنین امکان بارداری حین رابطه جنسی با استفاده از کاندوم مردانه حدود 18 مورد است. تنوع در کاندوم مردانه بالاست و هر کدام باعث رضایت طرفین در رابطه جنسی خواهد شد.

کاندوم طبیعی از بارداری پیشگیری می کند ، اما به این دلیل که مثل پوست انسان منافذ کوچکی دارند ، نمی توانند از شما استفاده کنند در صورت محافظت در برابر محافظت از مواد محافظت شده.

کاندوم پلی اورتان:

این نوع کاندوم ، ضخامت کمتری نسبت به کاندوم لاتکس دارد و لذت بردن از تماس پوست با پوست را راحت تر می کند. این نوع کاندوم را به همراه روانپزشکان مصرف کرد. ولی در برابر پارگی مقاومت کمتری دارند و مقرون به صرفه نیستند.

روانشناس کاندوم:

در این نوع کاندوم ، پوشش نازیکی از حالت طبیعی روی سطح بیرونی را قرار می دهد که درد و سوزش در صورت رابطه جنسی را موجب می شود و اگر شما را از پارگی کاندوم کمک می کند. اگر کاندومی که شما را مجبور به روان درمانی می کند ، بهتر است خودتان را مقید کنید که طبیعت شما را مجبور می کند تا رابطه جنسی راحت داشته باشد. همچنین دقت کنید محصولی را که به معنی رابطه جنسی استفاده می کند ، حتماً در پایه آب باشد. استفاده از روان کننده های روغنی مثل وازلین به کاندوم آسیب زده و آن را از کار می اندازد.

کاندوم اسپرم کش:

این نوع کاندوم ، مایعی شیمیایی دارد که اسپرم ها را استفاده می کند. نوعی از کاندوموهای درحالی که دارای این ماده هستند به فروش می رسانند اما مقدار ماده ای که ممکن است برای کشت کافی نباشد و برای ماده اضافی برای محافظت لازم است. به همین منظور باید ماده اسپرم را جدا کنید و تهیه کنید. اما دقیقاً باید این اسپرم را جذب کنید مانند نان اکسینول -9 با وجود اینکه بارداری باعث می شود ، خطر ابتلا به ایدز افزایش یابد.

قیمت کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم ژله ای

کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم سیلیکونی

خرید کاندوم خاردار ژله


خرید کاندوم سیلیکونی

خرید کاندوم ژله ای

کاندوم خاردار سیلیکونی

کاندوم خاردار قابل شستشو

کاندوم ژله

قیمت کاندوم خاردار سیلیکونی

کاندوم ژله ای قابل شستشو

  • مجید امیری ثانی

کاربردهای نانو ذرات نقره در رنگ

سه شنبه, ۲۲ تیر ۱۴۰۰، ۰۷:۴۴ ب.ظ

افزودن نانو ذرات نقره به دلیل خاصیت انطباق و همگون شدن بسیار خوب به صورت ماده افزودنی ، ویژگی های بسیاری از محصولات به رنگ و رزین می بخشد. رنگ هایی که با استفاده از نانو ذرات نقره تولید می شوند می توانند ضد قارچ ، ضد کپک ، ضد ویروس و ضد میکروب باشند. علاوه بر آن در رنگ های نانو خاصیت پوشش دهی ، براقیت و چسبندگی رنگ می تواند باعث شود. رنگ های نانو ضد میکروب گزینه بسیار مناسب جهت مصرف در مکان های بهداشتی ، بیمارستان ها و داروخانه ها و غیره می باشد.


کاربردهای نانو ذرات نقره در شیشه ها ، کاشی و سرامیک ، شیرآلات ساختمانی ، دستگیره های ساختمانی ، سنگ ساختمانی و غیره

نانو ذرات نقره به عنوان ماده ضد ضد عفونی کننده بیش از کاربردی است که برای ضد فضایی داخلی ساختمان داخلی و تجهیزات ، شما را قادر می سازد برای تمیز کردن و ضد ضد ساختن ساختمان های شما استفاده شود. نانو نقره همچنین باعث افزایش درخشندگی سطوح کاشی و سرامیک و شیشه سازی می شود و این امر باعث می شود که هر چه بیشتر کاربرد داشته باشد و موارد دیگری را در ساختمان صنایع ایجاد کند.فروشگاه محصولات نانو سان    


کاربردهای نانو ذرات نقره در انواع کفپوش های پلیمری

کفپوش مورد استفاده در محیط های ورزشی و صنعتی است ، کفش های لاستیکی می توانند این کفش ها را بصورت گرانول شده (بازیافتی) و تولید بصورت تزئینی ساخته شوند. نانو نقره به شکل مستربچ در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و محصول نهایی همان کفپوش ضد میکروب می شود. کفپوش های ضد میکروب گزینه بسیار مناسبی جهت تولید سطوح خط تولید دارو ، داروخانه ها ، آزمایشگاه ها و بیمارستان ها می باشد.


کاربردهای نانو ذرات نقره در لوله و امکانات

بخش عمده ای از لوله های مورد نیاز در صنعت ساختمان پلیمری استفاده می شود و از نانو نقره در نیاز به تولید مستربچ های نانو نقره استفاده می شود. بدین منظور ترکیبی از نانو نقره و دی اکسید تیتانیوم در مستربچ های پلیمری نسبت 10 الی 20 مورد مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت خود مستربچ نسبت 1.5 الی 3 قرار دارد که نوع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این مستربچ ها را می توان در ساخت لوله و اتصالات پلیمری ضد میکروب استفاده کرد.


گروه تولیدی نانوزیت نیز با استفاده از نانو ذرات نقره محصول در صنعت ساختمان تولید می کند که در اینجا معرفی مختصری از محصولات میپردازیم است.


نانو محلول ضد آب کننده سطوح چوبی نانوزیت

یک محصول ساخته شده مبتلا به برپلیمرهای شیمیایی است .و سازگار با محیط زیست است ، وظیفه-مزارع این محصول محافظت از چوب را در برابر عوامل مختلف جوی و بلاال بردن مقومائومــــت چوب در انواع دیگر رطوبت و افاضیه طلا اینستا؟ پـس از اجــرای این محـــــــ حاصل یک لایه مـرئی بروی چوب تشکیل می شود و خـــــــــاصیت دفع آب را به بافت های جاذب چوب می دهــد.

نانو ذرات نقره چیست؟
نانو ذرات نقره ، استفاده از ابعاد کوچک در حد تغییر نانومتر می شود ، و خاصیت میکروب کشی آنها را بیش از ۹۹ افزایش می دهد اگر بخواهم آن را برای بهبود جراحات و عفونت ها استفاده کنم. علاوه بر این ، اثرگذاری نقره در ابعاد نانومتری ، باعث می شود بین برنده میکروارگانیسم ها گردیده باشد ، تحقیقات انجام شده بر روی باکتری نشان می دهد که نانوذرات نقره بیش از 650 نوع باکتری است که از بین ببرند.
در آزمایشات و تحقیقات انجام شده در فناوری نانو ذرات نقره ، از این ماده موثر در اکثر محصولات به صورت کلوییدی استفاده شده است. در این حالت ، یون های خاص خاصیت ضد باکتری ، ضد قارچ و ضد ویروس قابل توجه پیدا می شود. یونهای نقره به دلیل اندازه گیری بسیار کوچک (100 - 10 نانومتر) ، سطح تماس با فضای آزاد باعث می شود و باعث می شود در محیط انتقال یابد. بعلاوه ، یون های نقره در محلول به صورت پایدار باقی می ماند مانند و تهنشین نمی شود.
از مهمترین کاربردهای نانوذرات نقره در پزشکی است. پیش بینی می شود این نانوذرات نقره ، با کنترل فعالیت بیماری زا ، بسیار در پزشکی آینده ، و درمان بیماری های لاجورد استفاده شود. به عنوان نمونه ، دانش آموزان در طول آزمایش های پزشکی شما را تحت تأثیر قرار می دهند ، بنابراین شما را با استفاده از تجهیزات نانوذرات بازی می کند ، مشخص می شود که این نانوذرات می تواند ویروس ویروس HIV نوع 1 را از بین ببرید و بدین ترتیب تنظیم کنید به این بیماری داشته باشید.

نانوسان    

قیمت محصولات نانوسان آلمان    

محصولات نانوسان    

لیست قیمت محصولات نانوسان آلمان    

محصولات نانو سان    

خرید محصولات نانوسان    

نانوسان محصولات    

محصولات نانو سان خودرو    

اسپری نانو سان

قیمت نانوسان    

نانو سان    

لیست قیمت محصولات نانو    

محصولات نانوسان دیجی کالا    

قیمت محصولات نانوسان    

خرید محصولات نانو سان    

اپلیکیشن نانوسان    

محصولات نانو    

فروش محصولات نانوسان    

فروشگاه محصولات نانو سان    

لیست محصولات نانو    

قیمت محصولات نانو سان    

فروشگاه محصولات نانو    

فروشگاه محصولات نانو در تهران    

خرید محصولات نانو    

محصولات نانوسان بیز    

لوگو نانوسان    

نانوسان چیست    

قیمت محصولات نانو    

محصولات نانو سان آلمان    

قیمت نانو سان    

فروش محصولات نانو    

خرید اسپری نانو سان    

فروشگاه محصولات نانوسان    

محلول نانو سان    

نانوسان دیجی کالا    

فروش محصولات نانوسان در تهران    

فروش محصولات نانو سان    

خرید نانو سان    

خرید نانوسان    

سایت محصولات نانوسان

نانو سان محصولات    

محصولات نانو خودرو    

نانو بدنه خودرو نانوسان    

قیمت محصولات نانو خودرو    

قیمت چربی زدا نانوسان دیجی کالا    

اسپری نانوسان    

محصولات نانوسان آلمان    

نانوسان آلمان    

لوگوی نانوسان    

فروشگاه نانوسان    

واکس لاستیک نانوسان دیجی کالا    

اسپری نانو سان آلمان    

نانو سان آلمان    

عکس محصولات نانوسان    

فروش محصولات نانو در تهران    

محصول نانو سان    

شوینده نانو سان

محصولات نانوسان المان    

قیمت محصولات نانو بیز    

محصولات nanosun    

قیمت اسپری نانو سان    

قیمت نانو بدنه خودرو نانوسان    

دیجی کالا نانوسان    

محصولات شوینده نانوسان    

محصولات نانو آلمان    

اسپری nanosun    

nanosun محصولات    

nanosun logo    

نانو‌سان    

محصولات نانوسان دکتر بیز    

قیمت نانو سان آلمان    

اسپری نانو سان    

نانو سان بیز    

خرید اسپری نانوسان    

لوگو نانو سان    

قیمت اسپری چربی زدا نانوسان دیجی کالا    

سانی کالا    

کاتالوگ محصولات نانوسان    

اسپری دوراکلین نانوسان دیجی کالا    

اسپری نانوسان    

لوگوی نانو سان

معرفی محصولات نانوسان    

قیمت چربی زدا نانوسان    

نانوسان خودرو    

نانو سون    

قیمت نانوسان در دیجی کالا    

موتور شوی نانوسان دیجی کالا    

شیشه شوی نانوسان بیز    

چربی زدا نانوسان    

لیست محصولات نانوسان    

قیمت نانو بدنه خودرو بیز    

محصولات نانوسان در دیجی کالا    

nanosun دیجی کالا    

قیمت اسپری nanosun    

لوگو نانوسان با کیفیت    

نانوسان المان    

اسپری نانوسان دیجی کالا    

شامپو واترلس دیجی کالا    

واکس همه کاره نانو سان

  • مجید امیری ثانی