وبلاگ النا جان

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است

وبلاگ النا جان

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است .مسائل بهداشتی ، زناشویی ، همسران ، مهارت های پیشرفته اتاق خواب

۲ مطلب در مرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

نحوه عملکرد کاندوم زنانه

شنبه, ۳۰ مرداد ۱۴۰۰، ۰۸:۳۴ ب.ظ

کاندوم زنانه در داخل واژن استفاده می شود تا مانع از رسیدن اسپرم به رحم شود.

مهم است که از کاندوم به درستی استفاده کنید و مطمئن شوید که آلت تناسلی قبل از قرار دادن کاندوم در تماس با واژن قرار نمی گیرد. این به این دلیل است که قبل از انزال کامل مرد (آمدن) منی می تواند از آلت تناسلی خارج شود. کاندوم زنانه را می توان تا هشت ساعت قبل از رابطه جنسی گذاشت.قیمت کاندوم زنانه    

نحوه استفاده از کاندوم زنانه
کاندوم زنانه را از بسته خارج کرده و مراقب باشید کاندوم پاره نشود - بسته را با دندان باز نکنید.
حلقه کوچکتر را در انتهای بسته کاندوم فشار دهید و آن را وارد واژن کنید.
اطمینان حاصل کنید که حلقه بزرگ در انتهای باز کاندوم زنانه ناحیه اطراف دهانه واژن را می پوشاند.
مطمئن شوید آلت تناسلی مرد وارد کاندوم زنانه می شود نه بین کاندوم و کناره واژن.
کاندوم زنانه را بلافاصله پس از رابطه جنسی با کشیدن آرام آن خارج کنید - می توانید حلقه بزرگ را بچرخانید تا از نشت مایع منی جلوگیری شود.
کاندوم را در سطل زباله دور بریزید نه در توالت.
چه کسانی می توانند از کاندوم زنانه استفاده کنند
اکثر مردم می توانند با خیال راحت از کاندوم استفاده کنند. با این حال ، آنها ممکن است مناسب ترین روش پیشگیری از بارداری برای زنانی نباشند که با لمس ناحیه تناسلی خود احساس راحتی نمی کنند.

مزایا و معایب کاندوم زنانه
این مهم است که در نظر بگیرید که کدام روش پیشگیری از بارداری برای شما و همسرتان مناسب است. مراقب استفاده صحیح از کاندوم باشید و برای محافظت بیشتر از سایر روش های پیشگیری از بارداری استفاده کنید.

مزایای
با جلوگیری از تبادل مایعات بدن (مایع منی و مایع واژن) ، کاندوم زنانه به محافظت در برابر بسیاری از بیماریهای مقاربتی ، از جمله HIV کمک می کند.
در صورت استفاده صحیح و مداوم ، کاندوم یک روش مطمئن برای جلوگیری از بارداری است.
شما فقط باید هنگام رابطه جنسی از آنها استفاده کنید - آنها نیازی به آمادگی قبلی ندارند و برای رابطه جنسی بدون برنامه مناسب هستند.
در بیشتر موارد ، استفاده از کاندوم عوارض جانبی پزشکی ندارد.
کاندوم زنانه می تواند تا هشت ساعت قبل از رابطه جنسی قرار داده شود و این بدان معناست که زنان مسئولیت استفاده از کاندوم را با همسر خود تقسیم می کنند.
معایب
برخی از زوج ها متوجه می شوند که قرار دادن کاندوم می تواند رابطه جنسی را مختل کند - برای حل این مشکل ، سعی کنید از کاندوم بخشی از بازی Foreplay یا کاندوم زنانه را از قبل وارد کنید.
کاندوم بسیار قوی است ، اما در صورت عدم استفاده صحیح ممکن است شکافته یا پاره شود.
کاندوم زنانه به اندازه کاندوم مردانه در دسترس نیست و خرید آن گرانتر است.
آیا چیزی می تواند کاندوم را کم اثر کند؟
گاهی اوقات اسپرم حتی در هنگام استفاده از کاندوم می تواند وارد واژن شود. این ممکن است رخ دهد اگر:

آلت تناسلی قبل از قرار دادن کاندوم در ناحیه اطراف واژن لمس می کند
کاندوم زنانه بیش از حد به داخل واژن رانده می شود
آلت تناسلی مرد به اشتباه خارج از کاندوم زنانه وارد واژن می شود
کاندوم در اثر ناخن های تیز یا جواهرات آسیب می بیند
اگرچه کاندوم زنانه (در صورت استفاده صحیح) محافظت قابل توجهی در برابر حاملگی ارائه می دهد ، اما در صورت خرابی کاندوم زنانه ، استفاده از یک روش اضافی پیشگیری از بارداری از شما در برابر بارداری محافظت می کند. در صورت لغزش یا خرابی کاندوم زنانه ، می توانید از روشهای پیشگیری از بارداری اورژانسی برای جلوگیری از بارداری استفاده کنید. این فقط برای موارد اضطراری است و نباید به عنوان یک روش معمول پیشگیری از بارداری استفاده شود.

اگر در معرض خطر حاملگی ناخواسته بوده اید ، در معرض خطر ابتلا به بیماری مقاربتی نیز هستید ، بنابراین چکاپ خود را در آدرس زیر انجام دهید:

یک جراحی عمومی
کلینیک بهداشت جنسی محلی یا کلینیک طب ادراری تناسلی (GUM) (خدمات بهداشت جنسی را در نزدیکی خود بیابید)
خدمات جوانان (برای اطلاعات بیشتر با خط بهداشت جنسی 0300 123 7123 تماس بگیرید)
استفاده از روان کننده
کاندوم ها روان می شوند تا استفاده از آنها راحت تر شود ، اما ممکن است دوست داشته باشید از روان کننده اضافی نیز استفاده کنید. این امر به ویژه هنگام استفاده از کاندوم مردانه برای مقعد مقعدی توصیه می شود تا احتمال تجزیه کاندوم کاهش یابد.

با کاندوم پلی اورتان زنانه می توان از هر نوع روان کننده ای استفاده کرد. اگر از کاندوم های مردانه لاتکس استفاده می کنید ، از روان کننده های روغنی مانند روغن بدن ، ژله نفتی یا کرم (مانند وازلین) استفاده نکنید ، زیرا می توانند به لاتکس آسیب برسانند و احتمال تقسیم کاندوم را افزایش دهند.

خطرات
استفاده از کاندوم زنانه هیچ خطری جدی ندارد.

کاندوم زنانه را از کجا تهیه کنیم
هر کس می تواند کاندوم را به صورت رایگان دریافت کند ، حتی اگر زیر 16 سال سن داشته باشد. این کاندوم از مکان های زیر در منطقه شما در دسترس است:

کلینیک های پیشگیری از بارداری (یا تنظیم خانواده)
کلینیک های بهداشت جنسی یا GUM (طب ادراری تناسلی)
برخی از جراحی های پزشک عمومی
مراکز مشاوره بروک (فقط برای افراد زیر 25 سال)
نزدیکترین سرویس بهداشت جنسی خود را پیدا کنید.

برخی از مکانها ممکن است فقط کاندوم مردانه ارائه دهند - می توانید از کارکنان بپرسید که آیا کاندوم زنانه رایگان ارائه می دهند یا خیر.

همچنین می توانید کاندوم زنانه و مردانه را از آدرس زیر خریداری کنید:

داروخانه ها
وب سایت ها


خرید کاندوم زنانه
    
کاندوم زنانه خرید    

کاندوم زنانه قیمت    

قیمت کاندوم زنانه    

فروش کاندوم زنانه    

فروش قیمت کاندوم زنانه    

عکس کاندوم زنانه قیمت    

کاندوم زنانه    


کاندم زنانه

کاندوم بانوان    

کاندومزنانه

  • مجید امیری ثانی

مزایای تیغ کارتریج یکبارمصرف

سه شنبه, ۲۶ مرداد ۱۴۰۰، ۰۷:۴۰ ب.ظ

تیغه در یک زاویه ثابت نگه داشته می شود. مزیت واقعی این تیغ ​​ها این است که تیغه به گونه ای به صورت شما زاویه دارد که باعث اصلاح م effectiveثر می شود. این شاید اساسی ترین و مهمترین قاعده در مورد اصلاح باشد و در مورد هر نوع تیغی که تصمیم به استفاده از آن دارید صدق می کند: زاویه تیغه بر روی پوست شما تعیین می کند که آیا موهای صورت خود را می برید یا آیا موهای خود را می برید. پوست صورت شما و این مزیت بزرگ این تیغ ​​ها است: زیرا تیغه در کارتریج (در تیغ کارتریج) و در خود تیغ (تیغ یکبار مصرف) محصور شده است ، تیغه زاویه دار است تا تراشی مناسب را برای شما ایجاد کند. بسیار سخت تر است که تیغ را در زاویه ای عجیب نگه دارید و خود را برش دهید ، که اغلب در مورد تیغ های ایمنی و تیغ های مستقیم صدق می کند - زیرا با آن ها ، اگر آنها را در زاویه ای نادرست نگه دارید ، احتمال دارد پوست خود را مستحکم کرده و خونریزی کنید. کمی. یکبار مصرف و کارتریج منجر به نزدیکترین یا راحت ترین اصلاح در جهان نمی شود ، اما به حفظ و زاویه اصلاح موثر کمک نمی کند ، و این یک امتیاز بزرگ برای مبتدیان و ریش تراش های بی تجربه است.ریش تراش براون سری 3

آنها می توانند برای سفر مناسب باشند. TSA قوانین بسیار سختی در مورد نوع تیغه هایی که می توانید در هواپیما بیاورید دارد و قوانین آنها در مورد یکبار مصرف و کارتریج معمولاً "سست" ترین است. اغلب ، یک بار مصرف یک تیغه یک مورد قابل قبول است ، در حالی که یک تیغ مستقیم اساساً یک چاقوی کوچک است ، و هرگز آن را به هواپیما نمی برید. تیغ های ایمنی نیز معمولاً در هواپیماها مجاز نیستند و این باعث می شود یکبار مصرف و کارتریج برای شما باقی بماند. شما باید با شرکت هواپیمایی خود و TSA (معروف به اداره امنیت حمل و نقل ، اداره امنیت داخلی که قوانین مربوط به فرودگاه ها را اجرا می کند) مشورت کنید تا مطمئن شوید که چه نوع تیغ تراشی را می توانید به همراه داشته باشید ، اما آنها معمولا پذیرش یکبار مصرف

آنها برای اصلاح مو و سرپوش خوب هستند. با وجود سایر مزایای استفاده از تیغ های ایمنی و تیغ های مستقیم ، استفاده از پوست سر و مناطق زیرین بسیار دشوار است. کارتریج ها اغلب گزینه ای بهتر و ایمن تر هستند. همچنین ، یک نوع دیگر از تیغ وجود دارد - و این فقط برای پوست سر است - که Headblade نامیده می شود ، که اساسا تیغ روی چرخ است. این بسیار خارق العاده است و به اندازه بسیاری از انواع دیگر تیغ های اصلاح مو شناخته نمی شود-اگر می خواهید سر خود را اصلاح کنید ، باید بررسی کنید.

یافتن آنها آسان است و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، شما می توانید اینها را تقریباً در هر کجا بخرید و برای نگهداری آنها هیچ کاری لازم نیست انجام دهید. پس از چند بار استفاده ، آنها بی فایده می شوند ، بنابراین آنها را پرتاب می کنید.

معایب یکبار مصرف و کارتریج:

معمولاً گران تر می شوند. اگر در طول زندگی خود فقط یکبار اصلاح کنید ، قطعاً مقرون به صرفه ترین گزینه است: شما می توانید یک کارتریج یکبار مصرف/بسیار ارزان خریداری کنید ، در حالی که یک تیغ ایمنی یا یک تیغ مستقیم در ابتدا هزینه بیشتری دارد اما ، همانطور که می دانید ، شما برای مدت طولانی و طولانی اصلاح خواهید کرد و هر چه بیشتر اصلاح کنید ، آن تیغ ​​های یکبار مصرف گران تر می شوند. در اینجا یک نسخه بسیار ساده از نحوه عملکرد آن با اعداد تصور شده آمده است: شما یکبار مصرف ، با هزینه 5 دلار در ماه ، تا پایان عمر خود خریداری می کنید. یا ، شما یک تیغ ایمنی واقعا خوب با قیمت 25 تا 150 دلار خریداری می کنید و سپس تیغه ها را با هزینه 20 سنت در هر تیغ (یا حدود 1 دلار در ماه) تا پایان عمر خود جایگزین می کنید. یا ، شما یک تیغ مستقیم و یک استروپ با قیمت 25 تا 150 دلار (یا بیشتر) دریافت می کنید و با کمی مراقبت ، می توانید از آن تیغ ​​واحد برای بقیه عمر خود استفاده کنید. با گذشت زمان ، پس انداز شما از استفاده از یک تیغ ایمنی یا یک تیغ مستقیم می تواند بسیار زیاد باشد.

آنها انتخاب بدی برای افراد مو دار هستند. اگر صورت شما واقعا پر مو است یا موهای صورت شما بسیار ضخیم است ، یکبار مصرف - و حتی تیغ کارتریج - به سادگی گزینه مناسبی نیست. تیغ های واقعی موجود در یک کارتریج یا یکبار مصرف سبک و نازک هستند و هنگامی که با سبیل های سفت برخورد می کنند ، ضرر می کنند. اگر رشد ضخیمی داشته باشید ، یکبار مصرف و/یا کارتریج بی اثر خواهد بود و در نتیجه باعث تراشیدن بد می شود و ممکن است پوست را تحریک کند. زیاد.

تیغه های متعدد مو و گانک را می گیرند. پس از چند بار استفاده ، تجمع زیادی بین تیغه ها وجود دارد (و هرچه تعداد تیغه ها در تیغ کارتریج بیشتر باشد ، تجمع بیشتری نیز وجود دارد). این تجمع می تواند سلول های مرده پوست باشد ، کرم موبر که به مواد سر تیغ ، چربی های طبیعی پوست شما ، موهای کوچک و هر چیز دیگری که روی صورت شما است بچسبد. حذف تمام آن گلوله از سر کارتریج یا تیغ بسیار دشوار است ، بنابراین در حالی که از تیغه استفاده می کنید ، تمام آن تیر را روی صورت و روی منافذ پوست خود می مالید. برای بسیاری از مردان ، این می تواند منجر به سوزش و قرمزی شود ، بنابراین اگر پوست حساسی دارید ، یکبار مصرف و تیغ کارتریج ممکن است بر مشکلات شما بیفزایند.

قیمت ریش تراش موزر

قیمت ماشین ریش تراش موزر

قیمت ریش تراش موزر 7 دنده

فیلیپس ریش تراش

ریش تراش کیمی

قیمت ریش تراش براون

قیمت موزر فیلیپس

ماشین صورت تراشی

ریش تراش فیلیپس سری 9000

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس ضد آب سری 9000

ریش تراش پرومکس

خرید ماشین ریش تراش

ماشین ریش تراش براون

ریش تراش براون سری 3

قیمت ریش تراش فیلیپس at890

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس

ماشین ریش تراش پاناسونیک

قیمت ریش تراش پاناسونیک

سه تیغ

ریش تراش فیلیپس at890 تقلبی

ریش تراش براون سری 9

ریش تراش ارزان

سه تیغ فیلیپس

ریش تراش رمینگتون

ریش تراش براون سری 7

  • مجید امیری ثانی