وبلاگ النا جان

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است

وبلاگ النا جان

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است

ابن وبلاگ در ارتباط با مسایئل زندگی است .مسائل بهداشتی ، زناشویی ، همسران ، مهارت های پیشرفته اتاق خواب

۱ مطلب در شهریور ۱۴۰۰ ثبت شده است

فواید کاندوم خاردار برای زنان چیست؟

يكشنبه, ۷ شهریور ۱۴۰۰، ۰۸:۴۳ ب.ظ

همان گونه که مردان از یاندوم خاردار منافعی به دست می آورند ، از این کاندوم برای زنان نیز استفاده می کنند. این کاندوم جدا از خونریزی که دارد ، یکی از بهترین روش های درمانی برای برخی از اختلالات جنسی به حساب می آید.

یکی از مهمترین جوابها به سوال فواید کاندوم خاردار چیست این است که برخی از زنان نمی توانند از طریق مرده به ارگاسم برسند و حتماً باید براکری را از ارتباط تجربه کنند تا بتوانند ارگاسم خوبی داشته باشند. در این موارد مرد نمی تواند چنین تحریکی را برای آن کند کند ، در نتیجه موضوع نارضایتی جنسی به پیش می آید اما کاندوم خاردار با تحریک بیشتر دیواره واژن می تواند لذت بردن را برای زن به همراه داشته باشد.
زنان بسیار وجود دارند که تمایل دارند در رابطه خود تغییر دهید به ارگاسم برسند ، اما دلایلی نمی تواند به این خواسته ی خود برسند اما کاندوم خاردار با وارد کردن حجم بیشتر از برخی موارد به این نیاز آن ها پاسخ دهید.قیمت کاندوم خاردار سیلیکونی


از سایر جوابها به سوال فواید استفاده از کاندوم خاردار چیست: برای غلبه بر مشکل اختلال ارگاسمی که مانع ارگاسم زنان در رابطه می شود ، است.
خرید اینترنتی کاندوم خاردار


کاندوم خاردار ژله ای چیست؟
همانطور که شما هم به خوبی می دانید کاندوم ها در انواع مختلف تولید شده و به بازار عرضه می شوند. برندهای تولید کننده ی کاندوم برای افزایش محبوبیت خود سعی کرده اند سالانه انواع محصولات را از کاندوم را با نام خود به بازار تهیه کنند تا از محصولات خود استفاده کنند. یکی از کاندوم ها که اخیرا همراه کاندوم برقی به بازار ساخته شده و در نوع خود به شکلی نوآوری به حساب می آید ، کاندوم خاردار ژله ای است. استفاده از این کاندوم نیز مانند سایر کاندوم های دیگر با معایب و مزایایی همراه است.

یکی از سولات مهم این است که قیمت کاندوم خاردار ژله ای نسبت به کاندوم های دیگر چه تفاوتی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم قیمت این کاندوم هیچ تفاوتی با کاندوم های دیگر و به خصوص کاندوم های خاردار ندارد و در رنج آن ها قرار داده است. اگر از این کاندوم در رابطه استفاده کرده اید اید ، با رعایت اصول استفاده از کاندوم های خاردار حتماً آن را امتحان کنید.

قیمت کاندوم خاردار ژله ای

قیمت کاندوم خاردار ژله ای چقدر است؟
بسیاری از محصولات جنسی از جمله کاندوم که در کشور مورد استفاده قرار می گیرند از برندهای خارجی خارج می شوند. ورود این کاندوم ها به داخل ، تغییر در قیمت اصلی آن به دلیل حمل و نقل و .. ایجاد شده است. قیمت کاندوم خاردار ژله ای در ایران تحت تأثیر شرایط و عوامل گوناگونی متغیر است اما این قندوم دارای قیمتی بسیار مناسب نسبت به برخی دیگر از کاندوم ها است که کارایی کمتری نسبت به آن دارند.

موضوع دیگری که باعث مناسب بودن قیمت این بازار در بازارهای داخلی ، متنوع بودن آن می شود. این کاندوم برخلاف برخی از کاندوم های کمی دیگر نیست ، به همین دلیل اگر قصد خرید آن را داشته اید به راحتی آن را در مراکز فروش محصولات جنسی یا داروخانه پیدا کرده اید. مقدار قیمت کاندوم خاردار ژله ای در چند ماه گذشته نوساناتی داشته است که باعث نارضایتی برخی از طرفین این محصول شده است ، اما این محصول جنسی هم اکنون با قیمتی مناسب در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.


م مختلفیثر واقع وجود دارند که قیمت کاندوم خاردار ژله ای را تحت تأثیر قرار داده اند. نحوه ی تولید و به کارگیری دستگاه های پیشرفته از مهمترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت این محصول هستند. به طور کلی تمام این مراحل برای دستیابی به دو اصل کیفیت و استحکام هستند. کیفیت و استحکام ، امنیت کاندوم های مختلف به خصوص کاندوم های خاردار را تضمین می کنند. به جز این عامل ، موارد دیگری هم در قیمت کاندوم خاردار ژله ای نقش دارند که بیشتر مربوط به فرایندهای بعد از طراحی و تولید می شوند.

کاندوم خاردار ژله ای و کاندوم های دیگر بعد از طراحی و تولید باید تست های خاصی را پشت سر بگذارید تا به عنوان یک محصول کارآمد به بازار فروش برسید. انجام این تست ها نیازمند فناوری های جدید و قوی سازمان های مربوط است. خرید این وسایل و دستگاه ها برای انجام آزمون ها ، هزینه های زیاد را به برندهای تولید کننده متمحل می سازید که به دنبال آن برندها نیز قیمت کاندوم خاردار ژله ای را افزایش می دهند. از دیگر عواملی که تحت تاثیر کمتری در قیمت این مدل از اندوم دارند ، می توانم به شرایط حمل و نقل و بسته بندی اشاره نمودم.

قیمت کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم ژله ای

کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم سیلیکونی

خرید کاندوم خاردار ژله


خرید کاندوم سیلیکونی

خرید کاندوم ژله ای

کاندوم خاردار سیلیکونی

کاندوم خاردار قابل شستشو

کاندوم ژله

قیمت کاندوم خاردار سیلیکونی

کاندوم ژله ای قابل شستشو

  • مجید امیری ثانی